- Počasí
- Srbsko
- Central Serbia
- Samoljica
Aktuální počasí Samoljica
Aktuální počasí přímo pro město Samoljica. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Nízké teploty
Platí od 3. 5. (00:00) do 4. 5. (00:00)
5°C
pocitově 5°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 4 km/h |
| tlak | 1025 hPa |
| vlhkost | 91 % |
| oblačnost | 8 % |
| rosný bod | 2°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 5.
| MAX: | 31°C |
| MIN: | 1°C |
| Normál: | 15°C |
