- Počasí
- Švédsko
- Norrbotten
- Sämmäräinen
Aktuální počasí Sämmäräinen
Aktuální počasí přímo pro město Sämmäräinen. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
-4°C
pocitově -5°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 4 km/h |
| tlak | 1007 hPa |
| vlhkost | 82 % |
| oblačnost | 2 % |
| rosný bod | -8°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 3. 4.
| MAX: | 6°C |
| MIN: | -21°C |
| Normál: | -5°C |
