- Počasí
- Jižní Korea
- Gyeonggi-do
- Samgye-ri
Aktuální počasí Samgye-ri
Aktuální počasí přímo pro město Samgye-ri. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
18°C
pocitově 19°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1009 hPa |
| vlhkost | 45 % |
| oblačnost | 46 % |
| rosný bod | 6°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 13. 5.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 7°C |
| Normál: | 17°C |
