Aktuální počasí Sam-e Samal Kūh
Aktuální počasí přímo pro město Sam-e Samal Kūh. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
25°C
pocitově 27°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1008 hPa |
| vlhkost | 20 % |
| oblačnost | 4 % |
| rosný bod | 1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 1. 5.
| MAX: | 36°C |
| MIN: | 5°C |
| Normál: | 24°C |
