Aktuální počasí Samé
Aktuální počasí přímo pro město Samé. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
42°C
pocitově 46°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1006 hPa |
| vlhkost | 17 % |
| oblačnost | 14 % |
| rosný bod | 12°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 3. 5.
| MAX: | 46°C |
| MIN: | 23°C |
| Normál: | 36°C |
