- Počasí
- Čínská lidová republika
- Tibet
- Samcang
Aktuální počasí Samcang
Aktuální počasí přímo pro město Samcang. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
6°C
pocitově 4°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1004 hPa |
| vlhkost | 32 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | -9°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 29. 4.
| MAX: | 11°C |
| MIN: | -14°C |
| Normál: | 0°C |
