- Počasí
- Indie
- Rádžasthán
- Sāmbhar
Aktuální počasí Sāmbhar
Aktuální počasí přímo pro město Sāmbhar. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
40°C
pocitově 44°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1000 hPa |
| vlhkost | 14 % |
| oblačnost | 7 % |
| rosný bod | 8°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 17. 5.
| MAX: | 44°C |
| MIN: | 22°C |
| Normál: | 34°C |
