- Počasí
- Indie
- Jammu and Kashmir
- Sāmba
Aktuální počasí Sāmba
Aktuální počasí přímo pro město Sāmba. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
25°C
pocitově 26°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1004 hPa |
| vlhkost | 54 % |
| oblačnost | 50 % |
| rosný bod | 16°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 4.
| MAX: | 43°C |
| MIN: | 14°C |
| Normál: | 27°C |
