- Počasí
- Afghánistán
- Vardak
- Samandar
Aktuální počasí Samandar
Aktuální počasí přímo pro město Samandar. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
10°C
pocitově 9°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1013 hPa |
| vlhkost | 47 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | -1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 4.
| MAX: | 23°C |
| MIN: | -6°C |
| Normál: | 9°C |
