Aktuální počasí Samanbewari Khui
Aktuální počasí přímo pro město Samanbewari Khui. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
29°C
pocitově 31°C
| vítr | 25 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 40 km/h |
| tlak | 998 hPa |
| vlhkost | 71 % |
| oblačnost | 6 % |
| rosný bod | 23°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 5.
| MAX: | 47°C |
| MIN: | 26°C |
| Normál: | 35°C |
