Aktuální počasí Salvagnac-Cajarc
Aktuální počasí přímo pro město Salvagnac-Cajarc. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silné bouřky
Platí do 3. 5. (00:00)
14°C
pocitově 13°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 40 km/h |
| tlak | 1020 hPa |
| vlhkost | 63 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 6°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 5.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | 4°C |
| Normál: | 15°C |
