Aktuální počasí Šaltiniai
Aktuální počasí přímo pro město Šaltiniai. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Mlha
Platí do 23. 5. (08:00)
11°C
pocitově 9°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1025 hPa |
| vlhkost | 68 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | 7°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 22. 5.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | -1°C |
| Normál: | 14°C |
