- Počasí
- Irák
- Salah ad Din
- Şāliḩ Aḩmad
Aktuální počasí Şāliḩ Aḩmad
Aktuální počasí přímo pro město Şāliḩ Aḩmad. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
22°C
pocitově 24°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1010 hPa |
| vlhkost | 53 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | 12°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 27. 4.
| MAX: | 42°C |
| MIN: | 12°C |
| Normál: | 25°C |
