- Počasí
- Senegal
- Saint-Louis
- Saldé
Aktuální počasí Saldé
Aktuální počasí přímo pro město Saldé. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
32°C
pocitově 35°C
| vítr | 22 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1012 hPa |
| vlhkost | 14 % |
| oblačnost | 57 % |
| rosný bod | 1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 19. 5.
| MAX: | 45°C |
| MIN: | 24°C |
| Normál: | 36°C |
