- Počasí
- Spojené státy americké
- Aljaška
- Salcha
Aktuální počasí Salcha
Aktuální počasí přímo pro město Salcha. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
-2°C
pocitově -1°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1011 hPa |
| vlhkost | 87 % |
| oblačnost | 53 % |
| rosný bod | -3°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 13°C |
| MIN: | -30°C |
| Normál: | -5°C |
