- Počasí
- Afghánistán
- Paktika
- Salah Wāṯ
Aktuální počasí Salah Wāṯ
Aktuální počasí přímo pro město Salah Wāṯ. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
23°C
pocitově 24°C
| vítr | 40 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 61 km/h |
| tlak | 1008 hPa |
| vlhkost | 4 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | -19°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 22. 5.
| MAX: | 31°C |
| MIN: | 6°C |
| Normál: | 19°C |
