- Počasí
- Kongo - DRK
- Nord Kivu
- Sake
Aktuální počasí Sake
Aktuální počasí přímo pro město Sake. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
22°C
pocitově 24°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1012 hPa |
| vlhkost | 92 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 21°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 1. 4.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 16°C |
| Normál: | 21°C |
