- Počasí
- Maďarsko
- Borsod-Abaúj-Zemplén
- Sajó-völgy
Aktuální počasí Sajó-völgy
Aktuální počasí přímo pro město Sajó-völgy. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Bouřky
Platí od 30. 5. (01:00) do 31. 5. (01:00)
23°C
pocitově 25°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1020 hPa |
| vlhkost | 28 % |
| oblačnost | 61 % |
| rosný bod | 2°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 29. 5.
| MAX: | 31°C |
| MIN: | 4°C |
| Normál: | 17°C |
