- Počasí
- Japonsko
- Prefektura Točigi
- Saiwaicho
Aktuální počasí Saiwaicho
Aktuální počasí přímo pro město Saiwaicho. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
18°C
pocitově 18°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1017 hPa |
| vlhkost | 50 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 8°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 4.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | 4°C |
| Normál: | 14°C |
