- Počasí
- Francie
- Nouvelle-Aquitaine
- Saivres
Aktuální počasí Saivres
Aktuální počasí přímo pro město Saivres. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
6°C
pocitově 4°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1023 hPa |
| vlhkost | 91 % |
| oblačnost | 48 % |
| rosný bod | 6°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 3. 4.
| MAX: | 23°C |
| MIN: | -2°C |
| Normál: | 10°C |
