- Počasí
- Itálie
- Aosta Valley
- Saint-Vincent
Aktuální počasí Saint-Vincent
Aktuální počasí přímo pro město Saint-Vincent. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silný vítr
Platí do 1. 4. (02:00)
0°C
pocitově -6°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1020 hPa |
| vlhkost | 83 % |
| oblačnost | 17 % |
| rosný bod | -8°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 31. 3.
| MAX: | 21°C |
| MIN: | -10°C |
| Normál: | 8°C |
