- Počasí
- Itálie
- Aosta Valley
- Saint-Vincent
Aktuální počasí Saint-Vincent
Aktuální počasí přímo pro město Saint-Vincent. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silný vítr
Platí do 1. 4. (02:00)
3°C
pocitově -1°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 36 km/h |
| tlak | 1016 hPa |
| vlhkost | 70 % |
| oblačnost | 80 % |
| rosný bod | -7°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 3.
| MAX: | 21°C |
| MIN: | -5°C |
| Normál: | 7°C |
