- Počasí
- Francie
- Bourgogne-Franche-Comté
- Saint-Valbert
Aktuální počasí Saint-Valbert
Aktuální počasí přímo pro město Saint-Valbert. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
29°C
pocitově 32°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1028 hPa |
| vlhkost | 49 % |
| oblačnost | 3 % |
| rosný bod | 15°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 24. 5.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 3°C |
| Normál: | 15°C |
