- Počasí
- Francie
- Bretaňský poloostrov
- Saint-Thurial
Aktuální počasí Saint-Thurial
Aktuální počasí přímo pro město Saint-Thurial. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silné bouřky
Platí do 29. 4. (00:00)
9°C
pocitově 6°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1019 hPa |
| vlhkost | 75 % |
| oblačnost | 74 % |
| rosný bod | 5°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 28. 4.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | 0°C |
| Normál: | 12°C |
