- Počasí
- Francie
- Nouvelle-Aquitaine
- Saint-Savin
Aktuální počasí Saint-Savin
Aktuální počasí přímo pro město Saint-Savin. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
17°C
pocitově 16°C
| vítr | 22 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 47 km/h |
| tlak | 1013 hPa |
| vlhkost | 59 % |
| oblačnost | 75 % |
| rosný bod | 7°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 13. 5.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 4°C |
| Normál: | 14°C |
