- Počasí
- Francie
- Pays de la Loire
- Saint-Rigomer-des-Bois
Aktuální počasí Saint-Rigomer-des-Bois
Aktuální počasí přímo pro město Saint-Rigomer-des-Bois. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silné bouřky
Platí do 15. 5. (00:00)
9°C
pocitově 7°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 32 km/h |
| tlak | 1002 hPa |
| vlhkost | 63 % |
| oblačnost | 81 % |
| rosný bod | 5°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 14. 5.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | 0°C |
| Normál: | 12°C |
