- Počasí
- Francie
- Nouvelle-Aquitaine
- Saint-Pardoux-Isaac
Aktuální počasí Saint-Pardoux-Isaac
Aktuální počasí přímo pro město Saint-Pardoux-Isaac. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
11°C
pocitově 9°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1021 hPa |
| vlhkost | 79 % |
| oblačnost | 95 % |
| rosný bod | 7°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | 2°C |
| Normál: | 12°C |
