- Počasí
- Francie
- Nouvelle-Aquitaine
- Saint-Nexans
Aktuální počasí Saint-Nexans
Aktuální počasí přímo pro město Saint-Nexans. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
13°C
pocitově 11°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1020 hPa |
| vlhkost | 61 % |
| oblačnost | 99 % |
| rosný bod | 6°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | 1°C |
| Normál: | 12°C |
