- Počasí
- Francie
- Nouvelle-Aquitaine
- Saint-Gence
Aktuální počasí Saint-Gence
Aktuální počasí přímo pro město Saint-Gence. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
10°C
pocitově 9°C
| vítr | 25 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 47 km/h |
| tlak | 1024 hPa |
| vlhkost | 96 % |
| oblačnost | 98 % |
| rosný bod | 8°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 1. 4.
| MAX: | 23°C |
| MIN: | 0°C |
| Normál: | 10°C |
