Aktuální počasí Sainte-Sévère-sur-Indre
Aktuální počasí přímo pro město Sainte-Sévère-sur-Indre. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
10°C
pocitově 9°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1020 hPa |
| vlhkost | 75 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 3°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 27. 4.
| MAX: | 24°C |
| MIN: | -1°C |
| Normál: | 11°C |
