Aktuální počasí Sainte-Lizaigne
Aktuální počasí přímo pro město Sainte-Lizaigne. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silné bouřky
Platí do 18. 5. (00:00)
8°C
pocitově 7°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1015 hPa |
| vlhkost | 78 % |
| oblačnost | 81 % |
| rosný bod | 6°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 17. 5.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | 3°C |
| Normál: | 15°C |
