- Počasí
- Guadeloupe
- Guadeloupe
- Sainte-Anne
Aktuální počasí Sainte-Anne
Aktuální počasí přímo pro město Sainte-Anne. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
27°C
pocitově 29°C
| vítr | 22 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1016 hPa |
| vlhkost | 75 % |
| oblačnost | 46 % |
| rosný bod | 22°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 15. 5.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 23°C |
| Normál: | 26°C |
