- Počasí
- Spojené státy americké
- Minnesota
- Saint Michael
Aktuální počasí Saint Michael
Aktuální počasí přímo pro město Saint Michael. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Sněhová bouře
Platí do 2. 4. (12:00)
Zimní počasí
Platí do 2. 4. (12:00)
0°C
pocitově -7°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 43 km/h |
| tlak | 1013 hPa |
| vlhkost | 94 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | -1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 24°C |
| MIN: | -11°C |
| Normál: | 5°C |
