- Počasí
- Spojené státy americké
- Texas
- Saint Jo
Aktuální počasí Saint Jo
Aktuální počasí přímo pro město Saint Jo. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
6°C
pocitově 6°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1029 hPa |
| vlhkost | 69 % |
| oblačnost | 67 % |
| rosný bod | 1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 1°C |
| Normál: | 15°C |
