- Počasí
- Sýrie
- Deir ez-Zor
- Sahrān
Aktuální počasí Sahrān
Aktuální počasí přímo pro město Sahrān. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
29°C
pocitově 32°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1012 hPa |
| vlhkost | 21 % |
| oblačnost | 6 % |
| rosný bod | 0°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 5.
| MAX: | 42°C |
| MIN: | 14°C |
| Normál: | 28°C |
