- Počasí
- Francie
- Île-de-France
- Sagy
Aktuální počasí Sagy
Aktuální počasí přímo pro město Sagy. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silné bouřky
Platí do 15. 5. (00:00)
8°C
pocitově 5°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1001 hPa |
| vlhkost | 82 % |
| oblačnost | 32 % |
| rosný bod | 5°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 14. 5.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | 1°C |
| Normál: | 13°C |
