- Počasí
- Itálie
- Friuli Venezia Giulia
- Sagrado
Aktuální počasí Sagrado
Aktuální počasí přímo pro město Sagrado. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Bouřky
Platí od 20. 5. (14:00) do 20. 5. (20:00)
20°C
pocitově 21°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1017 hPa |
| vlhkost | 57 % |
| oblačnost | 10 % |
| rosný bod | 11°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 19. 5.
| MAX: | 24°C |
| MIN: | 12°C |
| Normál: | 18°C |
