- Počasí
- Palestinská území
- West Bank
- Saffārīn
Aktuální počasí Saffārīn
Aktuální počasí přímo pro město Saffārīn. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
24°C
pocitově 25°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1013 hPa |
| vlhkost | 44 % |
| oblačnost | 18 % |
| rosný bod | 11°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 31. 5.
| MAX: | 39°C |
| MIN: | 12°C |
| Normál: | 21°C |
