- Počasí
- Jižní Korea
- Gyeongsangnam-do
- Saet’ŏ
Aktuální počasí Saet’ŏ
Aktuální počasí přímo pro město Saet’ŏ. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
23°C
pocitově 24°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1010 hPa |
| vlhkost | 94 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 22°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 25. 5.
| MAX: | 35°C |
| MIN: | 9°C |
| Normál: | 20°C |
