Aktuální počasí Sadullahpur
Aktuální počasí přímo pro město Sadullahpur. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
30°C
pocitově 35°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1007 hPa |
| vlhkost | 20 % |
| oblačnost | 42 % |
| rosný bod | 5°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 5.
| MAX: | 47°C |
| MIN: | 18°C |
| Normál: | 33°C |
