- Počasí
- Indie
- Madhjapradéš
- Sadr Bāzār
Aktuální počasí Sadr Bāzār
Aktuální počasí přímo pro město Sadr Bāzār. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
36°C
pocitově 39°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1003 hPa |
| vlhkost | 18 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | 8°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 4.
| MAX: | 43°C |
| MIN: | 22°C |
| Normál: | 32°C |
