- Počasí
- Austrálie
- New South Wales
- Sadleir
Aktuální počasí Sadleir
Aktuální počasí přímo pro město Sadleir. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
22°C
pocitově 23°C
| vítr | 25 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 50 km/h |
| tlak | 1022 hPa |
| vlhkost | 61 % |
| oblačnost | 63 % |
| rosný bod | 15°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 3. 4.
| MAX: | 33°C |
| MIN: | 10°C |
| Normál: | 20°C |
