- Počasí
- Španělsko
- Kastilie a León
- Sacramenia
Aktuální počasí Sacramenia
Aktuální počasí přímo pro město Sacramenia. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silné bouřky
Platí do 26. 4. (22:00)
Silný déšť
Platí do 26. 4. (22:00)
22°C
pocitově 23°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1016 hPa |
| vlhkost | 44 % |
| oblačnost | 70 % |
| rosný bod | 8°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 4.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | -1°C |
| Normál: | 11°C |
