Aktuální počasí Saarwellingen
Aktuální počasí přímo pro město Saarwellingen. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Námraza
Platí od 1. 4. (22:00) do 2. 4. (09:00)
10°C
pocitově 8°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1024 hPa |
| vlhkost | 55 % |
| oblačnost | 52 % |
| rosný bod | 1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 1. 4.
| MAX: | 20°C |
| MIN: | -3°C |
| Normál: | 9°C |
