Aktuální počasí Saarwellingen
Aktuální počasí přímo pro město Saarwellingen. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Námraza
Platí do 1. 4. (09:00)
Náledí
Platí do 1. 4. (09:00)
4°C
pocitově 4°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 4 km/h |
| tlak | 1028 hPa |
| vlhkost | 86 % |
| oblačnost | 95 % |
| rosný bod | 2°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 1. 4.
| MAX: | 20°C |
| MIN: | -3°C |
| Normál: | 9°C |
