- Počasí
- Rusko
- Pskov Oblast
- Rybaki
Aktuální počasí Rybaki
Aktuální počasí přímo pro město Rybaki. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
17°C
pocitově 17°C
| vítr | 22 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 43 km/h |
| tlak | 1011 hPa |
| vlhkost | 40 % |
| oblačnost | 63 % |
| rosný bod | 3°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 5.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | 1°C |
| Normál: | 14°C |
