- Počasí
- Rusko
- Pskov Oblast
- Ryasinets
Aktuální počasí Ryasinets
Aktuální počasí přímo pro město Ryasinets. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
1°C
pocitově -1°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1009 hPa |
| vlhkost | 0 % |
| oblačnost | 60 % |
| rosný bod | 0°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 3. 4.
| MAX: | 17°C |
| MIN: | -12°C |
| Normál: | 4°C |
