- Počasí
- Slovensko
- Žilinský kraj
- Ružomberok
Aktuální počasí Ružomberok
Aktuální počasí přímo pro město Ružomberok. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Námraza
Platí od 14. 5. (00:00) do 14. 5. (06:30)
5°C
pocitově 4°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1009 hPa |
| vlhkost | 81 % |
| oblačnost | 41 % |
| rosný bod | -1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 13. 5.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | 0°C |
| Normál: | 14°C |
