- Počasí
- Filipíny
- Cagayan Valley
- Ruyu
Aktuální počasí Ruyu
Aktuální počasí přímo pro město Ruyu. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
32°C
pocitově 36°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 32 km/h |
| tlak | 1007 hPa |
| vlhkost | 46 % |
| oblačnost | 14 % |
| rosný bod | 19°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 31. 5.
| MAX: | 38°C |
| MIN: | 24°C |
| Normál: | 29°C |
