- Počasí
- Spojené státy americké
- Missouri
- Rutledge
Aktuální počasí Rutledge
Aktuální počasí přímo pro město Rutledge. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silný vítr
Platí do 2. 4. (11:00)
7°C
pocitově 4°C
| vítr | 29 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 50 km/h |
| tlak | 1018 hPa |
| vlhkost | 55 % |
| oblačnost | 86 % |
| rosný bod | -2°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | -7°C |
| Normál: | 8°C |
